SZCZEGÓŁOWY PROGRAM JUŻ WKRÓTCE

 

Przesłanie Dni

 

14 i 15 sierpnia w Oświęcimiu odbędzie się nasz Bialo Czerwony Marsz. Spotykamy się w Oświęcimiu i wspólnie przemaszerujemy do obozu Auschwitz

Idziemy razem, ramie w ramie, Polacy z kraju i Polacy z zagranicy. Nasza modlitwa za wszystkie ofiary niemieckich morderstw popłynie w niebo, a nad głowami będziemy słyszeć łopot białoczerwonych flag. Potem cały dzień: występy artystów, prelekcje, spotkania, gościna u nieocenionych Salezjanów i Franciszkanów.

 

Zgłoszenia uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa w Dniach dla Życia Polonii i Polaków jest dokonanie rejestracji oraz akceptacja i przestrzeganie niniejszego regulaminu.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie głównej.

 

Życie za życie

To już prawie zapięte na ostatni guzik. 14 sierpnia idziemy razem, ramie w ramie, Polacy z kraju i Polacy z zagranicy. Nasza modlitwa za wszystkie ofiary niemieckich morderstw popłynie w niebo, a nad głowami będziemy szłyszeć łopot białoczerwonych flag. Spotykamy się w polskim Oświęcimiu i polską ziemią przejdziemy do obozu Auschwitz. Potem cały dzień: występy artystów, premiera utworu „Dzwony” (muzyka Maciej Jeleniewski słowa W. Gadowski wykonanie Natalia Niemien i Grzegorz Wilk). Prelekcje, spotkania, gościna u nieocenionych Salezjanów. Wizyta u Franciszkanów…ekspozycja „Klisze Pamięci”.Na stronie www.gadowskiksiegarnia.pl pobierzcie ufundowane przez nas białe i czerwone koszulki. Zostaniecie z nami do 15 sierpnia, wtedy też będzie się działo. Na stronie www.gadowskiwitold.pl informacje o Marszu i rejestracji, a poniżej plakat Marszu autorstwa Wojciecha Korkucia.